Hakkımızda

Hakkımızda

Sütüm Kapıda ana ürünü günlük çiğ süttür. İnek, manda ve keçi sütü yanında kendi imalatımız olan yoğurt, tereyağı, kaymak, dondurma ve kaliteli üreticilerden temin ettiğimiz doğal yumurta, kefir, peynir çeşitleri, zeytin, zeytinyağı, bal, pekmez, marmelat vb. ürünleri de müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Sütüm Kapıda, hastalıktan arındırılmış ARİ işletme sertifikası olan çiftliklerle birlikte çalışmaktadır. Bu çiftliklerde el değmeden, otomatik sağım makinası ile sağılan sütler soğutuculu tanklara aktarılır. Akşamdan sağılan sütler sabah sağılan sütlerle birlikte soğutuculu tanklarda karıştırılarak, +4 dereceye kadar soğutulur. Siparişler adedince tek kullanımlık, ağzı kilitli pet şişelere doldurulur. Sağımdan çıkan süt, kapalı hatlar kullanılarak, açık ortama maruz kalmadan paketlenir.

Hazırlanan siparişler soğuk zincir korunarak, kendi araçlarımızla, müşterilerimize servis edilir.

Sütüm Kapıda Ailesi olarak amacımız, Türk tarım ve hayvancılığına gelişen bilim ve teknoloji paralelinde en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktır. Şeffaflık, yaratıcılık, rekabetçilik, güven ve adalet, karşılıklı saygı, sorumluluk bilinci, müşteri odaklılık günlük süt üretimimizde Sütüm Kapıda ailesinin temel ilkeleridir.

Kurulduğundan bu yana bilimsel ve teknik gelişimleri yakından izleyerek, daha verimli ve mümkün olan en doğal ürünlerin üretilmesi için insan, makina, teknoloji ve hayvan yatırımlarını yapmaktadır. sutumkapida.com serüvenimiz 2 yıl kadar önce doğal ve yerel üretim sayesinde gerçek gıdaya ulaşabilmemiz ile başladı. Yıllar içerisinde neredeyse tüm gıda ürünlerini bu şekilde karşılayabilmeye ve hiç market alışverişi yapmamaya başladık. Bunun bizim için ne kadar büyük bir imkan olduğunun farkına vardığımızda sutumkapida.com'un tohumları atılmış oldu.